Newsletter – automatyka przemysłowaZapisz się do newslettera i korzystaj z naszej wiedzy zupełnie za darmo. 


Zapisz się do naszego newslettera i regularnie otrzymuj informacje ze świata automatyki przemysłowej. 

Dostarczymy Ci wartościowe poradniki o naprawach elektroniki i urządzeń, cenne podpowiedzi jak wprowadzić redukcję kosztów produkcji oraz wiele innych materiałów powstałych na bazie wiedzy najlepszych specjalistów zajmujących się naprawą automatyki przemysłowej w firmie RGB Elektronika. 

Jako pierwszy dowiesz się też o nowych produktach w naszej ofercie i otrzymasz dedykowane dla czytelników naszego newslettera rabaty na zakup automatyki przemysłowej w sklepie www.rgbautomatyka.pl 

Dlaczego warto?  

Od 1999 roku aktywnie wspieramy przemysł w Polsce i na świecie. Prowadzimy serwis automatyki przemysłowej oraz sklep internetowy, w którym oferujemy ponad 100 000 produktów, między innymi komputery przemysłowe, serwomotory, sterowniki CNC, a nawet tak wyspecjalizowane urządzenia, jak roboty KUKA. 

Świadczymy usługi z zakresu naprawy automatyki przemysłowej oraz naprawy elektroniki. Regeneracja serwomotorów, serwis maszyn CNC, czy naprawa paneli przemysłowych to nasza codzienność 

Podejmujemy się nawet najbardziej nietypowych napraw i likwidacji usterek, pomagając firmom utrzymać ciągłość produkcji i zdobywając w ten sposób unikalne doświadczenie, którym chętnie się dzielimy.  

Stale się rozwijamy, bo chcemy być jeszcze większym wsparciem dla przemysłu. Minimalizować czasy przestojów i pomagać firmom w redukcji kosztów produkcji przez modernizację i unowocześnianie procesów.  

Automatyka przemysłowa i elektronika to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. 


RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Jana Długosza 2-6
51-162 Wrocław

E-mail: [email protected]
TEL: +48 71 325 15 05
NIP: PL8951985034
KRS: 0000750271

TEL: +48 71 750 09 73

Bądź na bieżąco

Odwiedź nasze social media