Dla inwestorów


Współpraca dla inwestorów

Jednym z fundamentów działalności RGB Elektronika było założenie ciągłego rozwoju firmy wspólnie z naszymi klientami i inwestorami. Działając na rynku od 1999 roku posiadamy bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów związanych z automatyką przemysłową. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Idea otwartego serwisu automatyki przemysłowej pozawala nam na budowanie wielu międzynarodowych projektów związanych automatyką przemysłową. Zachęcamy firmy zainteresowane rozwijaniem naszej idei do kontaktu, wymiany doświadczeń podczas wspólnych projektów.
Do naszej oferty dla inwestorów możemy zaliczyć:

Jednym z fundamentów działalności RGB Elektronika było założenie ciągłego rozwoju firmy wspólnie z naszymi klientami i inwestorami. Działając na rynku od 1999 roku posiadamy bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów związanych z automatyką przemysłową. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Idea otwartego serwisu automatyki przemysłowej pozwala nam na budowanie wielu międzynarodowych projektów związanych automatyką przemysłową. Zachęcamy firmy zainteresowane rozwijaniem naszej idei do kontaktu, wymiany doświadczeń podczas wspólnych projektów.
Do naszej oferty dla inwestorów możemy zaliczyć:

  • szkolenia kadry do projektów związanych z automatyką przemysłową według założeń,
  • budowanie firm integratorskich bazujących na naszych doświadczeniach,
  • realizację wspólnych projektów szkoleniowych np. automation.university,
  • realizację różnych innowacyjnych projektów z zakresu automatyki przemysłowej,
  • projektowanie i wytwarzanie maszyn i urządzeń,
  • bogate doświadczenie w zakresie logistyki.

Masz potrzeby z zakresu automatyki przemysłowej? Inwestując z nami korzystasz z zasobów i doświadczenia. Zadecyduj się na współpracę  z nami a my pomożemy Ci zrealizować Twój projekt szybciej oraz dopilnujemy by zmieścił się budżecie.RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Jana Długosza 2-6
51-162 Wrocław

E-mail: [email protected]
TEL: +48 71 325 15 05
NIP: PL8951985034
KRS: 0000750271

TEL: +48 71 750 09 73

Bądź na bieżąco

Odwiedź nasze social media