Kultura firmy

Capitalise on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test. Override the digital divide with additional clickthroughs.

Wartości RGBWizja firmy

Wizją naszej firmy jest gotowość do podejmowania nowych przedsięwzięć w dziedzinie automatyki przemysłowej oraz wykazywanie inicjatywy w ich poszukiwaniu i wdrażaniu.


Automation University

Naszą ideą jest przekazywanie praktycznej wiedzy dotyczącej serwisu automatyki oraz skutecznego utrzymywania ruchu w fabryce. Szkolenia są współtworzone wraz z przedstawicielami największych światowych firm produkujących automatykę przemysłową.


Rozwój firmy

RGB Elektronika od ponad 18 lat nieprzerwanie poszerza zakres działania o nowe produkty i usługi. Jest to naturalne następstwo skutecznej strategii firmy opartej na zaufaniu klientów i wysokiej jakości świadczonych usług.


Orientacja na klientów

Klient jest bardzo ważną częścią naszej organizacji, a jego satysfakcja celem naszej pracy. W RGB Elektronika staramy się, aby punkt widzenia klienta był myślą przewodnią naszych działań, dzięki czemu możemy trafnie reagować na zgłaszane przez rynek potrzeby.


Rozwój pracownikaWyjazdy integracyjne

Aktywny wypoczynek to najlepsza okazja do spędzenia czasu wspólnie z ludźmi, z którymi łączy nas codzienna praca. Aby przebiegała ona harmonijnie niezwykle ważne są dobre stosunki interpersonalne, które można wzmocnić poprzez integrację, wspólne zaangażowanie w działania poza firmą, wzajemny rozwój zainteresowań i miłe spędzenie czasu wolnego.Szkolenia

Nasi pracownicy mają możliwość udziału w wielu wartościowych szkoleniach, dzięki czemu posiadają aktualną wiedzę na temat światowych trendów automatyki przemysłowej i utrzymania ruchu.


Opieka mentora na początku pracy

Okres wdrożeniowy potrafi być stresujący dla nowego pracownika, ale jednocześnie oferuje największy przyrost wiedzy i umiejętności. Opieka doświadczonego współpracownika w tym czasie pomaga nabrać odpowiednich nawyków i łatwo przebrnąć przez nawał informacji na początku kariery.


Praca opierająca się na podejmowaniu nowych wyzwań

Praca przy nowych technologiach, czy rozwiązywanie na co dzień nieszablonowych problemów, stanowią największą wartość dodaną w rozwoju pracownika.


Organizacja i dialogDyskusje pracowników

Nie przeszkadzamy sobie w pracy stojąc za plecami. Umawiamy się na spotkania, dyskusje i burze mózgów w klimatyzowanych salach konferencyjnych lub na świeżym powietrzu, na rekreacyjnym terenie firmy.


Dbamy o środowisko

Przemysł jest jednym z poważniejszych zagrożeń dla dobrej kondycji naszej planety. W ramach specyfiki usług, które świadczymy czujemy się współodpowiedzialni za dbanie o środowisko. Podejmując działania w firmie kierujemy się motto „Nie wyrzucaj, naprawiaj!”. Ponadto nie zapominamy o tak prozaicznych zasadach jak unikanie jednorazowych przedmiotów użytku codziennego oraz segregacja odpadów.


Kultura unikania nadgodzin

Prawidłowa estymacja czasu, który potrzeba poświęcić na zadania, umiejętne zarządzanie projektami i podział obowiązków pozwalają uniknąć nadgodzin.Spotkania z przełożonymi

W naszej firmie można bezpośrednio porozmawiać ze wszystkimi niezależnie od pełnionego stanowiska. Stawiamy na dialog i przepływ informacji bez podziałów.


Daily meetingi

Codziennie spotykamy się w zespołach projektowych, by omówić postępy w realizacji zadań i wspólnie zaplanować wyzwania na kolejny dzień.


RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Jana Długosza 2-6
51-162 Wrocław

E-mail: [email protected]
TEL: +48 71 325 15 05
NIP: PL8951985034
KRS: 0000750271

TEL: +48 71 750 09 73

Bądź na bieżąco

Odwiedź nasze social media