O firmie

Capitalise on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test. Override the digital divide with additional clickthroughs.

O firmie


Od 1999 roku istniejemy na rynku usług przeznaczonych dla przemysłu, świadcząc je w zakresie naprawy, dostawy oraz projektowania automatyki przemysłowej. Od tego czasu pozyskaliśmy wielu zadowolonych klientów oraz zdobyliśmy duże doświadczenie na arenie międzynarodowej. Pomagamy wielu firmom w kraju i za granicą w rozwiązywaniu ich problemów związanych z awariami linii produkcyjnych, maszyn i robotów przemysłowych. Podejmujemy się diagnostyki i likwidacji usterek nietypowych i trudnych w naprawie. Dostarczamy urządzenia uważane na rynku automatyki za niedostępne, zapewniając klientom utrzymanie ciągłości produkcji.

Nasz zespół, naszą siłą.

Składa się on z wykwalifikowanych specjalistów z zakresu elektroniki, mechaniki i automatyki przemysłowej. Inwestujemy w ciągły rozwój naszych pracowników, poprzez podnoszenie ich kwalifikacji. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy zajmują się elektroniką z pasji, a nie z obowiązku.

Już od ponad 14 lat skutecznie pracujemy na satysfakcję naszych klientów. Stale pracujemy nad skracaniem czasów realizacji zleceń i zapewnieniu jak najwyższej niezawodności dostarczanych przez nas rozwiązań.RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Jana Długosza 2-6
51-162 Wrocław

E-mail: [email protected]
TEL: +48 71 325 15 05
NIP: PL8951985034
KRS: 0000750271

TEL: +48 71 750 09 73

Bądź na bieżąco

Odwiedź nasze social media