Oferty pracy

AKTUALNE OFERTY PRACY

Dołącz do nas jeżeli chcesz zdobywać doświadczenie w rozwojowej branży. Codziennie poznawać nowych ludzi, doradzać im i dzielić się z nimi zdobytą wiedzą. Pracować z młodym, ambitnym zespołem i wspólnie uczestniczyć jak również prowadzić projekty wewnętrzne i zewnętrzne.

  • Młodszy inżynier serwisu – elektronika, automatyka
  • Pracownik przygotowania produktu – elektronika, automatyka
Młodszy inżynier serwisu – elektronika, automatyka
Obowiązki w zakresie danego stanowiska to:
  • diagnostyka i naprawa urządzeń
  • wymiana wadliwych komponentów
  • parametryzacja i programowanie urządzeń
  • udział w projektach B+R
Nasze wymagania:
  • pasja do elektroniki, automatyki – nie wystarczy tylko teoretyczna
  • umiejętność lutowania elementów w technologii THT, SMD oraz BGA,
  • wykształcenie elektroniczne, mechaniczne lub mechatroniczne (również w trakcie nauki)
  • umiejętność programowania PLC będzie dodatkowym atutem
  • pozytywne nastawienie i pogoda ducha – dobry klimat  to podstawa 🙂

Jeśli potrafisz coś więcej lub uczestniczyłeś w fajnym projekcie to powiedz nam o tym na rozmowie kwalifikacyjnej.

    Do zgłoszenia prosimy również dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w tym informacji wykraczających poza zakres danych wymaganych, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) RODO, a w zakresie wizerunku na podstawie art. 9 ust. 1 pkt. a) RODO, w celu uczestnictwa w procesie danej oraz przyszłych rekrutacji”.

    W przypadku chęci pozostawienia CV na przyszłe cele rekrutacyjne proszę o dołączenie do CV dodatkowej zgody, o następującej treści: zobacz treść

    Pracownik przygotowania produktu – elektronika, automatyka
    • przyjmowanie i wysyłanie zleceń
    • operacje logistyczne na terenie magazynu
    • identyfikacja towaru w procesie przyjęcia
    • różne prace wynikające z przygotowywania towarów dla klienta
    • kontrola jakości wysyłanych elementów
    • czynne prawo jazdy kat.B
    • uprawnienia na wózki widłowe lub chęć ich zdobycia
    • wykształcenie techniczne (również w trakcie nauki)

      W zamian za zanagażowanie oferujemy:

      bezpłatny parking

      kartę sportową Multisport Plus

      opiekę medyczną Medicover

      dogodną lokalizację blisko centrum

      kursy językowe

      możliwości rozwoju w obszarach elektronik i automatyki

      catering finansowany przez firmę

      wyjazdy integracyjne

      RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

      ul. Jana Długosza 2-6
      51-162 Wrocław

      E-mail: [email protected]
      TEL: +48 71 325 15 05
      NIP: PL8951985034
      KRS: 0000750271

      TEL: +48 71 750 09 73

      Bądź na bieżąco

      Odwiedź nasze social media